avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 528 soluții astăzi
Forum Discuţii diverse Timp liber şi ocupaţii cu care ... LA MULTI ANI, Ares_3!
Discuție deschisă în Timp liber şi ocupaţii cu care îl putem umple

LA MULTI ANI, Ares_3!

Un zambet sa-ti cada pe pleoape, iubirea, fericirea sa-ti fie aproape...un vis frumos ca al unei povesti... asa sa fie viata pe care o traiesti, Manuela! Fie ca aceasta zi sa-ti deschida poarta unui viitor plin de succese, Dumnezeu sa-ti dea un curcubeu la fiecare furtuna, un zambet la fiecare lacrima, sanatate si multe impliniri.

[ link extern ]

Cand inca o petala din anii tai frumosi
S-a scuturat alene, vibrand armonios,
Priveste cu mandrie, gandind neincetat,
La restul de petale ce nu s-au scuturat.

[ link extern ]

LA MULTI ANI, randunica mea draga!
:kissing::luck:

[ link extern ]

:vishenka::vishenka::vishenka:

Adaug inca o melodie pe ritmurile careia sunt sigura ca ai sa dansezi astazi.;)

[ link extern ]
:dance3::dance3::dance::dance::dance4::dance4:

Din toata inima,
:love:
Gabriela
Cel mai recent răspuns: aradna , utilizator 02:13, 9 Aprilie 2012
Lucian a scris:

Pai in cazul acesta, prieteni avocatnet! - cu totii fuga la Petrosani. Repede ca se raceste placinta.
Manuela, pune de-o parte pentru noi o bucata mare de placinta si din tort. Sau mai bine tot tortul. Sampania o aducem noi.


:stunned:

Daca s-ar putea sa adun la mine toti prietenii pe care mi i-am facut pe forum, toti oamenii pe care ii pretuiesc dar cu care nu m-am ''intalnit'' decat in discutii sau carora le-am citit mesajele cu placere cred ca as avea nevoie de muuult mai mult spatiu de cat am acum. Dar as face cumva si v-as chema / aduna pe toti.

Pentru ca spatiul virtual este nelimitat aduc aici, in patratelul asta, o impletitura din legaturi de suflet pentru ca asta e prajitura specifica forumului si va multumesc mult tuturor pentru ca m-ati facut sa ma simt speciala in aceasta zi.

:bow:
Sanatate, bucurii, impliniri, un cuget si suflet, totdeauna adanc si tanar, in aceasta Duminica a Floriilor !
La multi ani !

Cu reverenta,
un berbec atipic
Ultima modificare: Duminică, 8 Aprilie 2012
eraz, utilizator
:vishenka:LA MULTI ANI ,sa fii iubita si sa ai parte de foarte multe bucurii si impliniri in viata ta!!

Primeste te rog aceasta urare din partea unuei intirziate

La multi ani cu sanatate
Sa ai parte de,detoate
Cele bune-n, asta viata!!

Astazi las tepii deoparte
Doar sa te imbratisez
Cele bune sa-ti urez!
:love:

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

La multi ani @jandarmeria!  Gabriela Monica Ionescu Gabriela Monica Ionescu Sa ploua incet deasupra ta Cu picaturi de fericire, Sa fie visul tau un zbor de implinire... Povara vietii sa-ti fie car cu sanatate... Sa-ti fie sufletul ... (vezi toată discuția)
La multi ani, manuela (ares_3)!  Gabriela Monica Ionescu Gabriela Monica Ionescu [b][i]LA MULTI ANI, Manuela![/i][/b] [i]Iti doresc multe bucurii, impliniri, sa fi inconjurata mereu de prieteni, iar tu sa le poti darui ca si pana acum, ... (vezi toată discuția)
Urari de sfantul andrei :)  Gabriela Monica Ionescu Gabriela Monica Ionescu Va doresc multa sanatate, fericire, realizari alaturi de cei dragi si sa aveti parte numai de zile senine si insorite! Cele mai frumoase flori, cele mai ... (vezi toată discuția)