Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Deschidere pc lucru societate in curs de infiintare
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Deschidere pc lucru societate in curs de infiintare

In dosarul de infiintare a unui SRL, daca vreau sa am si un pc de lucru, depun ctr de comodat pt pc de lucru (si ctr este intre propietar si srl in curs de infiintare)?
Eu nu am dus niciodata extras CF si nu a fost nici o problema