Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... Informatie PLS
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

Informatie PLS

Buna ziua. Problema mea nu grava dar as dori sa Fiu Informat.
Dilema mea este ca in curand Plec definitiv in Danemarca, Dar aici in Romania am 2 rate la banci (). am un Cont pentru Salar+card de credit si tin legatura cu ei de vreo 4 ani fara NICI o problema.
Intrebare: Pot SA Inputernicesc banca ca sa imi plateasca ratele lunare ( sau integral toate) daca eu timit suma din Strainatate?? Si daca DA ce documente am nevoie.

P.S (recurg la acest gest ca absolut nu am incredere in Familie:((
gi-jane2, moderator