Forum Discuţii juridice Magistraţi şi Admitere în ... Admitere INM 2013
Discuție deschisă în Magistraţi şi Admitere în magistratură

Admitere INM 2013

Buna seara! As dori sa va intreb daca se stie cand se va sustine examenul de admitere la INM pentru cei care termina in iunie 2013. In august-septembrie cumva? Va multumesc anticipat.
In fiecare an s-a organizat in august-septembrie (cel putin in ultimii 5 ani) asa ca foarte probabil ca la fel va fi si in 2013. Ceea ce s-a intamplat in ianuarie 2011 a fost o exceptie si a fost cauzat de rezultatele concursului din august 2010.