Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... SRL - NUMAR ANGAJATI MINIM
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

SRL - NUMAR ANGAJATI MINIM

Buna ziua,

Va rog sa imi spuneti in cadrul unui SRL care este limita minima de angajati?
1 sau 2??

Pentru situatia in care este unul singur ( un contabil part-time) net 461 ron
este ok??

sau mai este necesar inca un angajat??

Va multumesc mult,
va multumesccc mult