Forum Discuţii juridice Carte funciară - Cadastru, ... De unde se obtine un plan de incadare in zona si ce ...
Discuție deschisă în Carte funciară - Cadastru, Intabulare şi alte formalităţi funciare

De unde se obtine un plan de incadare in zona si ce acte sunt necesare?

De unde se obtine un plan de incadare in zona si ce acte sunt necesare???
La Oficiul de Cadastru ati incercat?
Poate va este de folos:
[ link extern ]
Un expert topograf atestat , vă va întocmi un astfel de plan, pe baza actelor deţinute de d-voastră şi îl va prezenta pentru avizare la OCPI.