Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Criteriile de evaluare a angajatilor
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Criteriile de evaluare a angajatilor

Aceste criterii trebuie trecute in CIM sau in acte aditionale pt CIM mai vechi de 1 mai, dar acolo mentionez si obiectivele pt fiecare salariat sau doar modul in care acestea sunt evaluate?

Puteti trimite cateva exemple de astfel de criterii de evaluare asa cum le veti trece voi in actele aditionale?

Multumesc,
Nu are nimeni astfel de exemple de criterii de evlauare?
Intrati pe:
[ link extern ]
si va veti lamuri.
Detaliati putin denumirea posturilor si domeniul in care activeaza firma.
Leasing - profilul firmei
Posturi: agenti vanzari, administrator parc auto, sef serviciu achizitii
Salutare. Criteriile de evaluare daca le trec In Regulamnetul Intern, e de ajuns acest lucru sau sunt obligatorii de trecut si in ccm la nivel de unitate? Eu am si ccm la nivel de unitate, dar l-as lasa asa pana apar ccm la nivel de sector de activitate.