Forum Suport Tehnic Opinii despre avocatnet.ro Ce alt gen de informatie / servicii credeti ca ar ...
Discuție deschisă în Opinii despre avocatnet.ro

Ce alt gen de informatie / servicii credeti ca ar trebui sa mai ofere Avocatnet.ro?

Ce lucruri credeti ca v-ar interesa sa regasiti in paginile noastre?

In perioada urmatoare pregatim:
- o sectiune de job-uri / cv-uri
- relansarea siteurilor retelei juridice legalnet.ro
- un sistem de RSS pentru cei care doresc sa preia informatie de pe avocatnet.ro

Multumim anticipat pentru sugestii. Ne intereseaza sa imbunatatim cat se poate de mult calitatea serviciilor de care beneficiati prin intermediul Avocatnet.ro.
Nu are legatura cu intrebarea dvs. dar as vrea sa stiu daca imi pot schimba adresa de e-mail.
Precizez ca am o adresa la birou, din vara trecuta, si una acasa, cea pe care o folosesc in prezent. Si pe ID-ul de la birou sunt abonata la serviciile dvs. (de fapt, acesta a fost motivul pentru care am creat adresa de e-mail la birou).

Multumesc!
Gabriela Pintea a scris:

Nu are legatura cu intrebarea dvs. dar as vrea sa stiu daca imi pot schimba adresa de e-mail.
Precizez ca am o adresa la birou, din vara trecuta, si una acasa, cea pe care o folosesc in prezent. Si pe ID-ul de la birou sunt abonata la serviciile dvs. (de fapt, acesta a fost motivul pentru care am creat adresa de e-mail la birou).

Multumesc!

Se poate schimba adresa de mail ... intrati in sectiunea Consultant - Date personale/firma .... stergeti adresa de mail existenta si o scrieti pe cea noua ... :)
Cornel Vasile, Consilier juridic
Pentru a schimba adresa de email cu care sunteti abonata la newsletter, trebuie sa parcurgeti urmatorii pasi:

Contul meu / Date personale. Iata si un link la pagina respectiva:
www.avocatnet.ro/content/con...

Schimbati adresa de email aparuta acolo si s-a rezolvat.
admin a scris:

Pentru a schimba adresa de email cu care sunteti abonata la newsletter, trebuie sa parcurgeti urmatorii pasi:
Contul meu / Date personale. Iata si un link la pagina respectiva:
www.avocatnet.ro/content/con...
Schimbati adresa de email aparuta acolo si s-a rezolvat.

Nu pot schimba ID-ul actual cu cel pe care-l am din vara trecuta intrucat apare mesajul "nu puteti schimba, apartine altui utilizator". Asa e, apartine altui utilizator, dar acel utilizator sunt tot eu , dupa cum rezulta din primul meu mesaj!
Adresa de mail pe care o utilizez de vara trecuta este ... :help:
Alin Popescu, administrator
Ok, o sa vad maine dimineata ce se poate face.

V-am editat mesajul pentr ca adresa de email publicata online v-ar putea aduce spam din partea unor binevoitori care ar putea sa considere ca daca ati facut-o publica, atunci doriti sa primiti oferte comerciale acolo.