avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 566 soluții astăzi
Forum Suport Tehnic Opinii despre avocatnet.ro Ce alt gen de informatie / servicii credeti ca ar ...
Discuție deschisă în Opinii despre avocatnet.ro

Ce alt gen de informatie / servicii credeti ca ar trebui sa mai ofere Avocatnet.ro?

Ce lucruri credeti ca v-ar interesa sa regasiti in paginile noastre?

In perioada urmatoare pregatim:
- o sectiune de job-uri / cv-uri
- relansarea siteurilor retelei juridice legalnet.ro
- un sistem de RSS pentru cei care doresc sa preia informatie de pe avocatnet.ro

Multumim anticipat pentru sugestii. Ne intereseaza sa imbunatatim cat se poate de mult calitatea serviciilor de care beneficiati prin intermediul Avocatnet.ro.
Cel mai recent răspuns: Alin Popescu , administrator 21:31, 11 Decembrie 2008
Nu are legatura cu intrebarea dvs. dar as vrea sa stiu daca imi pot schimba adresa de e-mail.
Precizez ca am o adresa la birou, din vara trecuta, si una acasa, cea pe care o folosesc in prezent. Si pe ID-ul de la birou sunt abonata la serviciile dvs. (de fapt, acesta a fost motivul pentru care am creat adresa de e-mail la birou).

Multumesc!
Gabriela Pintea a scris:

Nu are legatura cu intrebarea dvs. dar as vrea sa stiu daca imi pot schimba adresa de e-mail.
Precizez ca am o adresa la birou, din vara trecuta, si una acasa, cea pe care o folosesc in prezent. Si pe ID-ul de la birou sunt abonata la serviciile dvs. (de fapt, acesta a fost motivul pentru care am creat adresa de e-mail la birou).

Multumesc!


Se poate schimba adresa de mail ... intrati in sectiunea Consultant - Date personale/firma .... stergeti adresa de mail existenta si o scrieti pe cea noua ... :)
Ultima modificare: Joi, 11 Decembrie 2008
Cornel Vasile, Consilier juridic
Pentru a schimba adresa de email cu care sunteti abonata la newsletter, trebuie sa parcurgeti urmatorii pasi:

Contul meu / Date personale. Iata si un link la pagina respectiva:
www.avocatnet.ro/content/con...

Schimbati adresa de email aparuta acolo si s-a rezolvat.
admin a scris:

Pentru a schimba adresa de email cu care sunteti abonata la newsletter, trebuie sa parcurgeti urmatorii pasi:
Contul meu / Date personale. Iata si un link la pagina respectiva:
www.avocatnet.ro/content/con...
Schimbati adresa de email aparuta acolo si s-a rezolvat.


Nu pot schimba ID-ul actual cu cel pe care-l am din vara trecuta intrucat apare mesajul "nu puteti schimba, apartine altui utilizator". Asa e, apartine altui utilizator, dar acel utilizator sunt tot eu , dupa cum rezulta din primul meu mesaj!
Adresa de mail pe care o utilizez de vara trecuta este ... :help:
Ultima modificare: Joi, 11 Decembrie 2008
Alin Popescu, administrator
Ok, o sa vad maine dimineata ce se poate face.

V-am editat mesajul pentr ca adresa de email publicata online v-ar putea aduce spam din partea unor binevoitori care ar putea sa considere ca daca ati facut-o publica, atunci doriti sa primiti oferte comerciale acolo.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Vrei sa primesti zilnic newslettterul avocatnet.ro? Alin Popescu Alin Popescu Constant, unii abonati ai newsletterului gratuit produs de Avocatnet.ro ne semnaleaza faptul ca se intampla sa primeasca cu intarziere newsletterul, sa il ... (vezi toată discuția)
Mailurile salgeta salgeta Buna ziua! Nelamurire: de catva timp (2-3 luni) primesc mesajele de pe avocatnet in spam. Zilnic le transfer pentru a le citi, ceea ce e incomod si pagubos ... (vezi toată discuția)
Buna ziua - nu mai primesc newsletters de la avocatnet marial marial nu stiu ce s-a intimplat dar de aprox 2 saptamini nu mai primesc nimic de la dvs,am gresit cu ceva? maria (vezi toată discuția)