Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... fonduri nerambursabile
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

fonduri nerambursabile

Buna ziua

Va rog, daca puteti sa ma indrumati, cum as putea obtine fonduri nerambursabile fara cofinantare pentru microintreprindere, pentru antreprenorii mici si mijloci din Romania. Activitatea principala este Activitati de traducere scrisa si orala (interpreti) - caen 7430. Ma intereseaza daca aceste fonduri pot fi accesate pentru echipamente IT, marketing, optimizare SEO. Pentru dezvoltarea societatii. In cazul in care este posibil, as vrea sa depun actele direct la sursa, internetul fiind plin de sute de oferte, nestiind pe care sa o aleg.

Multumesc anticipat si va doresc o zi cat mai frumoasa.
Daria :)
Fonduri nerambursabile fara cofinantare nu se acorda,
Cofinantarea proiectelor se face fie din surse proprii, fie prin credit bancar.
Pentru activele pe care doriti finantare cititi programul START:

[ link extern ] /
Pentru acest program este responsabil OTIMMC din regiunea unde se afla judetul dvs.
Urmariti si celelalte programe.
Daca nu ati infiintat firma, va recomand programul SRL-D
Va multumesc frumos pentru raspuns

Va doresc o duminica cat mai placuta!