Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... contract de management
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

contract de management

Buna ziua,
Daca un administrator are contract de management, nu mai este nevoie de contract de munca?
Care sunt taxele catre stat care trebuie platite?

Multumesc
Nu mai aveti nevoie de contract de munca si platiti contributiile sociale normal ( ca si la CIM).

Cu stima.
Flavius1984, utilizator
Multumesc!