Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... radiere masina
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

radiere masina

Bună ziua. Rugămintea mea este, dacă poate cineva să-mi spună, ce se poate face ca să nu mai apară maşina vândută acum 4-5 ani de tata ( care este decedat de un an de zile ) pe numele mamei la primărie. Menţionez că cel care a cumpărat maşina nu a radiato nici la ora actuală şi nici nu este de găsit, am aflat în momentul când am făcut succesiunea.
Vă mulţumesc!

Citeste mai mult: www.avocatnet.ro/content/for... .