Forum Discuţii contabile şi ... Taxa pe Valoarea Adaugată - TVA amenda in germania
Discuție deschisă în Taxa pe Valoarea Adaugată - TVA

amenda in germania

firma noastra a primit amenda in germania ,aceasta trebuie inclusa in decl 390 ?
Pentru ce ati primit amenda? Daca nu reprezinta prestari de servicii sau achizitii intracomunitare, dupa parerea mea nu are ce cauta in declaratia 390.

Dar sa asteptam si parerea altor colegi din forum.