Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida simplă ... declaratia 200
Discuție deschisă în Contabilitate - partida simplă şi obligaţii fiscale declarative pentru PFA, II, AF

declaratia 200

Buna ziua,
Sunt salariata si anul trecut am obtinut(pe langa salariu) un venit in baza unei conventii civile. Angajatorul a platit impozit, somaj si cas, a intocmit declaratia 112 si 205
Trebuie sa depun si eu declaratia 200?
Va multumesc.
Nu se depune declaratia 200.