avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 249 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida simplă ... declaratia 200
Discuție deschisă în Contabilitate - partida simplă şi obligaţii fiscale declarative pentru PFA, II, AF

declaratia 200

Buna ziua,
Sunt salariata si anul trecut am obtinut(pe langa salariu) un venit in baza unei conventii civile. Angajatorul a platit impozit, somaj si cas, a intocmit declaratia 112 si 205
Trebuie sa depun si eu declaratia 200?
Va multumesc.
Cel mai recent răspuns: dgnConsulting , Contabil 10:18, 22 Mai 2012
Nu se depune declaratia 200.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Semnatura electronica Mihaela Elena Mihaela Elena Buna ziua! Am o intrebare: pana cand si de catre cine trebuie trebuie depusa / obtinuta semnatura electronica? Respectiv, eu sunt av. def., mi-am deschis ... (vezi toată discuția)
Declaratia 205 - noua forma a aparut! elga50 elga50 [b]Pentru administratori[/b] A aparut noua forma a[b] declaratiei 205[/b] unde se descriu si centralizeaza toate formele de contracte. (Nu se mai depun ... (vezi toată discuția)
Declaratia 010 pentru conventi civile Ana M Eliade Ana M Eliade O societate fara angajati care are incheiata o conventie civila cu o persoana fizica in luna martie, pentru 2 zile, trebuie sa depuna declaratia 010 ? Daca da, ... (vezi toată discuția)