avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 473 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Atestat agent paza
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Atestat agent paza

Buna ziua, as dori sa aflu daca sunt fost cadru MAI trebuie sa scot si acest atesta de paza sau nu este nevoie?:help:
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 12:41, 3 Iunie 2013
Multumesc pentru promptitudine. Dar stiti cumva care sunt documentele necesare?
Documente necesare sunt :
- cerere, datată şi înregistrată din partea unităţii angajatoare, prin care se solicită avizarea;
- copie de pe actul de identitate;
- copie de pe ultimul act de studii;
- fişa medicală din care să rezulte că este apt din punct de vedere fizic şi psihic pentru serviciul de pază;
- certificatul de cazier judiciar
- atestatul sau certificatul de absolvire a cursului de calificare profesională pentru agent de pază.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Cum obtin atestat de agent de paza bucur mihaela bucur mihaela Am lucrat 9 ani in jandarmerie si am obtinut adeverinta care atesta acest lucru. In cazul meu, cum obtin atestatul de agent de paza , pe care l cer majoritatea ... (vezi toată discuția)
Vreau sa obtin atestat agent paza nelu78 nelu78 cum pot obtine atestatul de agent paza cat mai urgent? (vezi toată discuția)
Atestat paza crz13 crz13 Stiu ca pentru atestatul de securitate sunt necesare conform legii si niste studii minime reglementate de lege. Dar pentru atestatul de paza folosit de ... (vezi toată discuția)