Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Atestat agent paza
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Atestat agent paza

Buna ziua, as dori sa aflu daca sunt fost cadru MAI trebuie sa scot si acest atesta de paza sau nu este nevoie?:help:
Multumesc pentru promptitudine. Dar stiti cumva care sunt documentele necesare?
Documente necesare sunt :
- cerere, datată şi înregistrată din partea unităţii angajatoare, prin care se solicită avizarea;
- copie de pe actul de identitate;
- copie de pe ultimul act de studii;
- fişa medicală din care să rezulte că este apt din punct de vedere fizic şi psihic pentru serviciul de pază;
- certificatul de cazier judiciar
- atestatul sau certificatul de absolvire a cursului de calificare profesională pentru agent de pază.