Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... CONTRACT INCHIRIERE
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

CONTRACT INCHIRIERE

Se poate sparge un contract de inchiriere de catre proprietar chiar daca chiriasul isi onoreaza toate obligatiile?
Exemplu; i se ofera o chirie mai mare.
Multumesc!
Depinde ce prevederi contractuale aveti in acest sens in contractul incheiat.
Dati mai multe amanunte.