Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... inchiriere in regim hotelier
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

inchiriere in regim hotelier

As dori sa ma informez ce acte trebuie intocmite si care sunt obligatiile fiscale ale unei persoana fizice care doreste sa inchirieze un apartament proprietate personala, in regim hotelier? Va multumesc.
va salut stimate utilizator amiriana. in curand o sa fiu in situatia de a face acest lucru. pareti f bine informat. as dori sa va deranjez cu cateva intrebari. se poate?