Forum Discuţii juridice Magistraţi şi Admitere în ... rugaminte - salariu grefier debutant
Discuție deschisă în Magistraţi şi Admitere în magistratură

rugaminte - salariu grefier debutant

stie cineva intre ce limite se incadreaza salariul unui grefier debutant?
scuze nu stiu daca puteti raspunde sau e confidential ca de altfel toate salariile din tara asta
imi cer scuze anticipat
In jur de 1100 - 1200 lei.
gasesti in legea unica de salarizare cat este coeficientul, dar nu ajunge un debutant la 1000 lei sub nici o forma.....