Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida simplă ... model de plan de restructurare - redresare financiara
Discuție deschisă în Contabilitate - partida simplă şi obligaţii fiscale declarative pentru PFA, II, AF

model de plan de restructurare - redresare financiara

in vederea unei reesalonari a datoriilor financiare, cum se concepe un program de redresare-restructurare financiara a unui birou-cabinet individual, sau mai precis ce anume trebuie sa aiba in continut un astfel de program de restructurare financiara
Puteti sa consultati aici :
[ link extern ]

si aici :
www.avocatnet.ro/content/for...