Forum Discuţii juridice Carte funciară - Cadastru, ... aprobari pentru imprejmuirea unui teren
Discuție deschisă în Carte funciară - Cadastru, Intabulare şi alte formalităţi funciare

aprobari pentru imprejmuirea unui teren

am un teren intravilan , construibil si vreau sa stiu ce forma de imprejmuire pot sa fac care nu necesita aprobari de la primarie.
un gard provizoriu nu necesita aprobare