avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 168 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Carte funciară - Cadastru, ... aprobari pentru imprejmuirea unui teren
Discuție deschisă în Carte funciară - Cadastru, Intabulare şi alte formalităţi funciare

aprobari pentru imprejmuirea unui teren

am un teren intravilan , construibil si vreau sa stiu ce forma de imprejmuire pot sa fac care nu necesita aprobari de la primarie.
Cel mai recent răspuns: Petre Enache , Avocat 12:17, 30 Mai 2012
un gard provizoriu nu necesita aprobare

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Inchiriere teren intravilan arabil Margareta72 Margareta72 Vrea cineva sa inchirieze de la mine teren intravilan arabil, ca sa construiasca o benzinarie. Dat fiind faptul ca sunt proprietar, va trebui sa il ... (vezi toată discuția)
Imprejmuire teren extravilan catalin. catalin. Buna seara, Detin un teren extravilan (arabil) aflat in apropierea orasului unde nu se afla construit nimic. Vreau s-mi inchid provizoriu (gard de sarma ... (vezi toată discuția)
probleme cu scoaterea din circuitul agricol al unui teren extravilan clau1858 clau1858 Buna seara As dori sa va intreb ce pot face daca am scos din circuitul agricol un teren situat in extravilan si in certificatul de urbanism este mentionat ... (vezi toată discuția)