Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Model de adresa pentru inaintarea unor documente ...
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Model de adresa pentru inaintarea unor documente judecatoriei

Buna ziua,
Ma poate ajuta cineva cu un model de adresa inaintare catre judecatorie? Am de completat un dosar aflat la judecatorie cu cateva documente certificate.
Multumesc!
Este o chestie simpla.
Trebuie sa mentionati instanta, nr de dosar si termenul,...si precizati ca depuneti documentele
De ex:
Judecatoria Ploiesti
Dosar nr 115/281/2012
Termen: 06.06.2012

DOMNULE PRESEDINTE

Subsemnatul......in calitate de .....in dosarul susmentionat, depun alaturat prezentei urmatoarele documente:
-----

Data Semnatura
Multumesc pentru ajutor !