Forum Suport Tehnic Opinii despre avocatnet.ro Comunitãþii Avocatnet
Discuție deschisă în Opinii despre avocatnet.ro

Comunitãþii Avocatnet

Sărbători fericite şi numai bucurii în anul care vine şi în toţi cei care vor urma!

:love: să vă umple casa, :luck: să vă bată mereu la uşă, ghinionului să-i arătaţi :banned:, să nu fiţi niciodată :( si să aveţi

grijă să nu faceţi riduri de la prea mult :D.

Cu :bow:,

Liviu S. Bordaş
Multe succese, sanatate si sarbatori fericite! :)
Acum cand timpul sta sa-si împarta trupul intre vechi si nou,
Cand colindul isi pregateste cu emotie armoniile,
Cand magii strabat distantele pentru clipa cea de taina,
Acum, dupa Sfanta porunca a datinii strabune,
Va incredintez gandurile frumoase de calde urari de fericire,
sanatate, belsug şi impliniri.
Un Craciun frumos alaturi de cei dragi!

:bow: Elis
Mosul mi-a indeplinit dorinta mult mai devreme, de la data inregistrarii: v-am "cunoscut" pe domniile voastre!
Lumina sfanta venita in Ajun sa va aduca in suflet un Craciun vesnic. :)

Gabriela Pintea

De sfintele Sarbatori sa deschidem usa pentru oaspeti dragi, si inima pentru speranta bucurie si lumina. Sa fim mai buni si sa privim inainte cu incredere, stiind ca daca avem credinta, drumul din fata noastra va fi presarat cu impliniri. SARBATORI FERICITE !