Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... angajare cu timp partial de manca
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

angajare cu timp partial de manca

-este necesar ca viitorul salariat cu un contract de 2 ore / zi sa fie angajat la o alta societate cu 8 ore(functie de baza)? sau acesta cu 2 ore poate fi singurul sau CIM?
-CIM cu timp partial de munca-scuze-
n-andre, utilizator
Poate fi si singurul contract pe care il are.
multumesc