Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Avocat pt. contestatie decizie de pensionare
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Avocat pt. contestatie decizie de pensionare

Buna seara,
Caut un avocat cu experienta practica (peste 10 ani) pt. litigii asigurari sociale care sa ma reprezinte in instanta pt. contestatie decizie de pensionare (eliberata de Casa Nationala De Pensii - Comisia Centrala de Contestatii).

Buna seara,

Va rog sa nu cautati avocat in forum intrucat, potrivit regulamentului de postare, in forum nu se stabilesc relatii profesionale intre cei care intreaba si cei care raspund. Accesati link-ul de mai jos si contactati un avocat sau mai multi prin intermediul datelor de contact de la profilul de consultant al acestora.
www.avocatnet.ro/content/con...

Succes!

Gabriela Pintea
Intrati pe "Consultanti", cum v-a spus si dna Gabriela Pintea, si gasiti acolo avocati si din judetul sau localitatea dvs.