Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Avocat litigii pensii
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Avocat litigii pensii

Buna ziua,
Am nevoie de un avocet bun din targoviste specializat in litigii pensii. Puteti sa ma ajutati cu cateva nume?
va multumesc,
Intervenție moderator

Potrivit pct. 2.6 din regulamentul de postare, pe Forum nu se stabilesc relații profesionale între cei care întreabă și cei care răspund, deci nu se fac nici recomandări de specialişti. Mai jos aveți un link la regulament.
www.avocatnet.ro/content/tag...

Avocatnet.ro v-a pus la dispoziție Catalogul Consultanților, unde puteți găsi ceea ce căutați. Accesați link-ul de mai jos și discutați cu persoanele alese de dvs. fie prin intermediul mesageriei private, fie utilizând datele de contact de la profilul acestora.
www.avocatnet.ro/content/con...

Succes!

Gabriela Pintea