Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Consultanta intocmire dosar pensionare.
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Consultanta intocmire dosar pensionare.

Buna ziua,

Caut un consultant/firma care sa ma ajute pentru intocmirea corecta a dosarului de pensionare (medical sau anticipat); de asemenea - in relatia cu autoritatile pentru depunerea si urmarirea dosarului. Multumesc.
Intervenție moderator

Potrivit pct. 2.6 din regulamentul de postare, pe Forum nu se stabilesc relații profesionale între cei care întreabă și cei care răspund, deci vă rog să nu mai postați astfel de mesaje. Mai jos aveți un link la regulament.
www.avocatnet.ro/content/tag...

Avocatnet.ro v-a pus la dispoziție Catalogul Consultanților, unde puteți găsi ceea ce căutați. Accesați link-ul de mai jos și discutați cu persoanele alese de dvs. fie prin intermediul mesageriei private, fie utilizând datele de contact de la profilul acestora.
www.avocatnet.ro/content/con...

De asemenea, puteți căuta un specialist și folosind Platforma de Servicii Avocatnet.ro.
www.avocatnet.ro/content/bc|...

Succes!

Gabriela Pintea