Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general declaratii / semnatura electronica
Discuție deschisă în Contabilitate în general

declaratii / semnatura electronica

buna ziua!
am o problema: am reinnoit certificatul de semnatura electronica in data de 06.06 , dar nu am stiut ca trebuia sa depun confirmarea la anaf. am trimis declaratiile si am primit raspunsul ca semnatura nu este valida. am trimis pe urma confirmarea pe site-ul anaf si fara sa astept de la ei mailul de confirmare am retrimis declaratiile. am primit raspuns cum ca nu am dreptul sa trimit declaratii electronice.:(
ce sa fac?#-o, dat fiind faptul ca azi deja suntem in 27?
multumesc pentru raspuns
modimpex, utilizator
Desi e cam complicat incercati sa le listati si sa le depuneti semnate si stampilate la ghiseu. Sau asteptati confirmarea de la finante.