Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida simplă ... declaratia 600
Discuție deschisă în Contabilitate - partida simplă şi obligaţii fiscale declarative pentru PFA, II, AF

declaratia 600

suntem as. de proprietari cu trei angajati pe baza de conventie civila-toti angajati si la alte societati cu contract de munca pe perioada nedeterminata - cu salarii nete de 120,200,400 lei- depunem declaratia 112 lunar cu plata impozit, prensii somaj prin aparitia acestui formular ce se schimba ? depun formularu 600 -mai depun declaratia 112 -multumesc anticipat pentru raspuns.
Declaratia 112 se depune in continuare in aceleasi conditii. Dvs nu trebuie sa depuneti declaratia 600 dupa 01.07.2012.