Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Modificare fisa postului
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Modificare fisa postului

Buna ziua,

Am schimbat incadrarea unui angajat dar nu are nici o atributie schimata, este necesar sa ii schimb fisa postului?
In ce sens ati schimbat incadrarea? I-ati schimbat atributiile, sau cum?
I-am schimbat functia, din operator introducere date in economist, dar face exact aceleasi lucruri pe care le face si inainte.
Trebuie modificata si fisa postului, chiar daca nu sunt modificate atributiile .. in fisa postului este mentionata si denumirea postului ocupat ..