Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... accident de munca
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

accident de munca

Buna ziua,

In cazul in care am cercetat un accident de munca, am fost in comisia de cercetare a accidentului, si ulterior accidentatul merge in Instanta, ce sanctiuni pot primi de la instanta?

Multumesc.
Dvs nu puteti primi nicio sanctiune de la instanta ... ce obiect are litigiul promovat?