avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 663 soluții astăzi
Forum Discuţii diverse Discuţii politice şi legislaţie ... REFERENDUM - unde se voteaza in strainatate
Discuție deschisă în Discuţii politice şi legislaţie electorală

REFERENDUM - unde se voteaza in strainatate

ROMANII AFLATI IN VACANTA IN STRAINATATE POT VOTA SI LA CONSULAT SAU DOAR LA AMBASADA?
Cel mai recent răspuns: ContSters257414 , utilizator 16:54, 22 Iulie 2012
habar n-aveam la ce e bun sts-u' asta si directoru' lui...

ce frumos ni se descrie procedura... de "adaugare voturi"... ("milioane"?!:rolleyes:)



expert, traian basescu:

“Transmiterea datelor la BEC se face de către STS, o structură garantată a statului şi aveau nevoie ca să mai adauge două milioane, trei milioane de voturi în transmisie, că altă explicaţie nu am, de asta vroiau să-l schimbe pe directorul STS. ( … ) Altă explicaţie nu am... "

... si mai departe...

Eu îi cunosc pe oamenii de acolo, sunt oameni care îşi fac datoria..."

sunt convins!... isi fac perfect datoria... la "ciuruit":stunned:


[ link extern ] /




Ultima modificare: Duminică, 22 Iulie 2012
ContSters257414, utilizator

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

1.500.000 de voturi falsificate la referendum? ContSters257414 ContSters257414 [i]Numai din descoperirile făcute de DNA, numărul voturilor fraudate se ridică la aproximativ 1,5 milioane. Dacă la acestea se adaugă cele descoperite de ... (vezi toată discuția)
Am votat sau nu la referendum 2012 freeanifer freeanifer Consider interesanta situatia fiecaruia. Eu de exemplu peste 15 minute ma duc sa votez. Invit pe cei care doresc sa spuna daca au votat sau nu vor vota sau ... (vezi toată discuția)
Frauda electorala in romania MIHAI GRIGORE MIHAI GRIGORE La noi ca la nimeni! Nu gasesc decat o singura explicatie : ca unii oameni si-au pierdut mintile! Nimeni si nimic nu poate justifica pierderea libertatii ... (vezi toată discuția)