Forum Discuţii diverse Discuţii politice şi legislaţie ... REFERENDUM - unde se voteaza in strainatate
Discuție deschisă în Discuţii politice şi legislaţie electorală

REFERENDUM - unde se voteaza in strainatate

ROMANII AFLATI IN VACANTA IN STRAINATATE POT VOTA SI LA CONSULAT SAU DOAR LA AMBASADA?
habar n-aveam la ce e bun sts-u' asta si directoru' lui...

ce frumos ni se descrie procedura... de "adaugare voturi"... ("milioane"?!:rolleyes:)

expert, traian basescu:

“Transmiterea datelor la BEC se face de către STS, o structură garantată a statului şi aveau nevoie ca să mai adauge două milioane, trei milioane de voturi în transmisie, că altă explicaţie nu am, de asta vroiau să-l schimbe pe directorul STS. ( … ) Altă explicaţie nu am... "

... si mai departe...

Eu îi cunosc pe oamenii de acolo, sunt oameni care îşi fac datoria..."

sunt convins!... isi fac perfect datoria... la "ciuruit":stunned:

[ link extern ] /

ContSters257414, utilizator