Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... suspendare cim -concediu fara plata
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

suspendare cim -concediu fara plata

Buna ziua,
Va rog sa ma ajutati in urmatoarea problema:
un salariat face cerere de fara plata pentru per.02.07.2012-31.07.2012,facem decizia de suspendare pentru aceasta perioada, o transmitem in Revisal cu data sfarsit 01.08.2012.
Apoi vine la servicu in data de 25.07.2012 si spune ca nu mai are nevoie si se poate prezenta la program.
Cum trebuie procedat in aceasta situatie?
Se emite alta decizie de incetare suspendare si se transmite in revisal alta data de incetare suspendare?
In revisal la rubrica alte detalii este obliagtoriu sa completam numarul si data deciziilor?
In acest sens, faceti decizie de incetare a suspendarii cu data de 25.07.2012 .... nu se completeaza in Revisal numarul si data deciziilor...
nici actele aitionale la contactul de munca?
nici numarul si data acestora nu este obligatoriu sa se completeze in REVISAL.