Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Modificari salariale bugetar
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Modificari salariale bugetar

Buna ziua

Ma intereseaza legile care modifica salariile bugetarilor(in mod concret invatamant) incepand cu Iunie 2009 pana in prezent daca ma poate ajuta cineva?

Multumesc foarte mult!
sztojkaszabolcs, utilizator
Vedeti:.
- Legea nr.330/2009 Lege-cadru privind salarizarea unitară a personalului plătit din fonduri publice
- Legea nr.284/2010 LEGE - CADRU privind salarizarea unitară a personalului plătit din fonduri publice
- Legea nr.285/2010 privind salarizarea în anul 2011 a personalului plătit din fonduri publice
- Legea nr.63 din 10 mai 2011 privind încadrarea şi salarizarea în anul 2011 a personalului didactic şi didactic auxiliar din învăţământ
Primul act normativ in ordinea cronologica daca va intereseaza plecand din iunie 2009,este insa OUG nr. 41/2009 privind unele masuri in domeniul salarizarii personalului din sectorul bugetar pentru perioada mai - decembrie 2009,publicat in Monitorul Oficial, Partea I nr. 286 din 30 aprilie 2009.