Forum Discuţii juridice Problemele profesionale ale ... Compatibilitate
Discuție deschisă în Problemele profesionale ale consilierilor juridici

Compatibilitate

Pot sa ma angajez in functia de consilier juridic la un srl al carui asociat unic si administrator sunt . Precizez ca sunt licentiat in drept si respect prevederile legii 514/2003
Asociat unic poate fi angajat cu c.i.m. la societatea al carei asociat unic este ...