Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... fonduri nerambursabile
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

fonduri nerambursabile

Pentru inffintarea unei gradinite private, poti beneficia de fonduri nerambursabile, sau alte posibilitati, daca exista....multumiri :(
Trebuie sa va documentati despre autorizarea unei gradinite:
[ link extern ]

Programele care finantau gradinite private:
POR axa 3,DMI 3.4 Reabilitarea /modernizarea/ dezvoltarea si echiparea infrastructurii preuniversitare, universitare si a infrastructurii pentru formare profesionala continua
PNDR masura 322 Renovarea, dezvoltarea satelor, imbunatatirea serviciilor de baza pentru
economia si populatia rurala si punerea in valoare a mostenirii rurale
Citind despre acestea va puteti face o idee despre ce anume trebuie sa intreprindeti pentru o finantare viitoare 2014-2020.