Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... schimbarea categoriei de handicap
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

schimbarea categoriei de handicap

Am transplant de ficat .Am handicap gradul II accentuat ,este posibil sa se schimbe aceasta incadrare de handicap ? in ce conditii se poate intampla aceasta ?
Multumesc ! Stiam ce mi-ati transmis prin aceste randuri .Am supus discutiei o parere pe care nu o si consider buna ,am supus-o " realitatii" si nu ma deranjeaza nici un raspuns ,imi doream o parere si a specialistilor despre situatie .Acum s-a clarificat !