avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 690 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Declaratia 150
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Declaratia 150

Salut, am o mica, mare intrebare. Am reusit sa inregistrez certificatul electronic, dar acum cand sa listez declaratia 150 mi-o da haiotic pe doua pagini e normal? Sa ma duc asa cu ea la finante? in cate exemplare se listeaza?
Cel mai recent răspuns: NiculitaElenaAlina , utilizator 09:27, 27 Iulie 2012
e bun asa. Listeaza in 2 exemplare, completeaza si mergi la registratura la finante sa-ti dea nr de inregistrare si unul ramane la tine.
Bafta
multumesc! O zi buna!

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Declaratie 010 , 150 & parola revisal online romausrl romausrl Buna seara, Sunt complet confuz, am 22 ani iar recent mi-am infiintat o firma ( prestari servicii - caen: 8299 ) La inregistrare am solicitat sa nu fiu ... (vezi toată discuția)
Obligatiile fiscale ale asociatiilor de proprietari catre stat elga50 elga50 Cititi acest articol aparut in data de 13.07.2012 pe site-ul ... (vezi toată discuția)
Certificatul digital calificat pentru semnatura electronica. obtinere. etape. - atentie! din 1 iulie 2011 declaratia 112 se depune doar online! Valentin_buzau Valentin_buzau [b]Certificatul digital calificat pentru semnatura electronica. Obtinere. Etape. - Atentie! Din 1 iulie 2011 Declaratia 112 se depune doar ONLINE! ... (vezi toată discuția)