Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Declaratia 150
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Declaratia 150

Salut, am o mica, mare intrebare. Am reusit sa inregistrez certificatul electronic, dar acum cand sa listez declaratia 150 mi-o da haiotic pe doua pagini e normal? Sa ma duc asa cu ea la finante? in cate exemplare se listeaza?
e bun asa. Listeaza in 2 exemplare, completeaza si mergi la registratura la finante sa-ti dea nr de inregistrare si unul ramane la tine.
Bafta
multumesc! O zi buna!