Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... termen recurs
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

termen recurs

Buna ziua,

Sunt implicat intr-un proces de revendicare imobiliara, in faza recursului dupa rejudecare. Termenul depunerii recursului a fost 23 mai 2012, iar Tribunalul Bacau a stabilit, dupa cum am gasit pe portal , primul termen la data de 18.09.2013. Este posibil ca in revendicare funciara sa se stabileasca un asemenea termen? Mentionez faptul ca procesul este pe rol din iunie 2007.
Puteti sa formulati o cerere de preschimbare termen de judecata...
Mai mentionez faptul ca nu sunt eu recurentul...