Forum Discuţii juridice Probleme privind insolvenţa, ... Model de solicitare de respingere a cererii de ...
Discuție deschisă în Probleme privind insolvenţa, lichidarea judiciară şi falimentul

Model de solicitare de respingere a cererii de insolventa

Am nevoie de un model de solicitare de respingere a cererii de insolventa intrucat sumele solicitate de un furnizor nu sunt reale.
Buna seara .
Nu exista un asemenea model,este redactat de la caz la caz .Faceti intampinare,la cererea creditorului , eventual cerere reconventionala,daca mai aveti ceva de adaugat, in care mentionati aceste lucrururi.
Cu stima ,
Marius Bote .
Marius Bote, Practician in insolventa