avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 174 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... fisa de post manager marketing si agent reclama ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

fisa de post manager marketing si agent reclama publicitara

cine ma poate ajuta si pe mine cu 2 fise de post pentru : manager marketing si agent reclama publicitara?
pt prima am gasit ceva pe google dar incomplet iar pentru a doua nu am gasit decat platit - as lua si asa insa nu stiu daca este buna
multumesc
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 17:28, 28 Iulie 2012
Fisa postului Manager Marketing:
www.avocatnet.ro/content/for...

www.expertmonografii.ro/fise_post/ExempleFP.doc

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Fisa post - mai multe SilviuB SilviuB Daca cineva are din intamplare si este dragut sa ma ajute si pe mine cu fisa de post a 3 functii + activitatiile pe care trebuie sa le desfasoare cele 5 ... (vezi toată discuția)
Urgent fisa post AndreeaCristina86 AndreeaCristina86 Am si eu nevoie astazi urgent de mai multe fise de post. Fisa post directorul general, asistent manager, fisa post contabil, fisa post antrenor bodybuilding ... (vezi toată discuția)
Ajutor fise post carmen2531 carmen2531 Buna ziua, Asi dori si eu cateva modele de fise post pentru: 1. Operator introducere, validare si prelucrare date (COR 411301) 2. Grafician calculator (COR ... (vezi toată discuția)