Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... fisa de post manager marketing si agent reclama ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

fisa de post manager marketing si agent reclama publicitara

cine ma poate ajuta si pe mine cu 2 fise de post pentru : manager marketing si agent reclama publicitara?
pt prima am gasit ceva pe google dar incomplet iar pentru a doua nu am gasit decat platit - as lua si asa insa nu stiu daca este buna
multumesc
Fisa postului Manager Marketing:
www.avocatnet.ro/content/for...

www.expertmonografii.ro/fise_post/ExempleFP.doc