Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida dublă şi ... Raportari financiare 30.06.2012
Discuție deschisă în Contabilitate - partida dublă şi obligaţii fiscale declarative pentru societăţile comerciale

Raportari financiare 30.06.2012

Buna ziua! As vrea si eu sa stiu pe langa cele 3: Sit. activelor, datoriilor si capitalurilor proprii, Cont de profit&pierdere, Date informative, ce anume mai trebuie depus la Finante? trebuie si balanta de verificare? Multumesc pt informari! O zi frumoasa!
buna ziua,
pentru depunerea la ghiseumai trebuie : raportul administratorului, copie CUI si balanta.
pentru depunere online numai cele trei formulare
Buna ziua!
Raportările contabile pentru Semestrul 1 din 2012 se depun până în data de 16.08.2012. Depunerea raportărilor contabile se poate face în unul din următoarele moduri:

- în format electronic, transmitere sub semnătură electronică;

- listate pe hârtie, cu datele salvate pe suport magnetic, cu depunere direct la registratura ANAF;

- trimitere cu poşta pe suport hârtie şi cu date salvate pe suport magnetic.ralistate pe hârtie, cu datele salvate pe suport magnetic, cu depunere direct la registratura ANAF;

- ele vor fi insotite de balanta , copie CUI, raportul si adresa de inaintare
Model de adresa de inaintare il atasez la documente utile.
Multumesc pt ajutor! O zi speciala!