Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Vanzatoare pentru o zi
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Vanzatoare pentru o zi

Buna ziua, care este forma legala de a avea o vanzatoare pentru o zi?
zilierul!
Comertul nu intra in obiectul de activitate in care pot presta zilierii. Eu am nevoie doar de o inlocuitoare pt. o zi pt k vanzatoarea d drept nu poate veni intr-o zi la lucru.
N-am prea studiat domeniul zilierilor!Aveti varianta cu agentiile de munca temporar
Merci oricum, poate totusi ma mai ajuta cineva cu un raspuns.