Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... am obligatia de a semna cum ca am luat cunostinta de ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

am obligatia de a semna cum ca am luat cunostinta de chimbarile CCM?

in calitate de angajat sunt obligat sa semnez o lista cu privire la faptul ca am luat cunostinta de modificarile aduse ccm?
daca nu semnez ce sanctiuni mi se pot aplica?
Daca ati luat la cunostinta de modificarile aduse, ce anume va impiedica sa semnati lista?
serviciul de resurse umane este obligat sa distribuie, pentru luare la cunostinta, tuturor departamentelor, iar seful de departament face informarea catre toti subordonatii.
Cititi regulamentul intern, poate sunt specificate aceste detalii.
Care CCM ca la mine in gogeamitea compania nu se aplica?