Forum Discuţii juridice Avocaţi şi Admitere ... caut avocat
Discuție deschisă în Avocaţi şi Admitere în avocatură

caut avocat

Buna ziua, va rog sa-mi recomandati un avocat care este specialist in cazurile FOSFA.
Multumesc.
Cu scopul respectarii regulamentului acestui forum care interzice reclama,cu regret nu se poate raspunde cererii dvs
Va revine dreptul sa desfasurati demersuri personale la nivelul baroului local,unde sa solicitati informatiile necesare solutionarii ,reprezentarii si apararii intereselor dvs in instanta
Fiind vorba de un caz izolat, nu cred ca e vb de reclama, va rog macar sa-mi spuneti daca gasesc in Romania astfel de specialisti.
Avocati cu studii preparatorii arbitraj comercial specializat FOSFA si GAFTA exista atat in Bucuresti cat si in alte localitati
Daca in baroul responsabil domiciliului dvs nu exista astfel de persoane specializate in domeniile mentionate,va revine dreptul sa intreprindeti demersuri personale la alte barouri