Forum Discuţii juridice Învăţământ - probleme ... Spiru Haret -Autorizat sau nu?
Discuție deschisă în Învăţământ - probleme juridice conexe

Spiru Haret -Autorizat sau nu?

Buna ziua. Am o nelamurire. Specializarea pe care am terminat-o era autorizata sau nu? Diploma este valida sau nu?
Am termina Spiru Haret, LLR, ID, 2007.
- M-am inscris in anul III, 2005-2006, la continuare de studii , cand specializarea Limba si literatura romana – Limba si literatura straina ( franceza ) era prevazuta ca specializare sa functioneze provizoriu la formele de invatamant ZI, FR si ID din 10 iunie 2004.

- Specializarea Limba si literatura romana – Limba si literatura straina este prevazuta in cadrul Universitatii “Spiru Haret”, ca specializare autorizata sa functioneze provizoriu la formele de invatamant ZI, FR si ID, 240 de credite, in H.G. nr. 940 din 10 iunie 2004 publicata in M.Of. nr. 617 din 17 iulie 2004 , care automat se aplica si pentru anul universitar 2003-2004, nu?

solicitați o informație direct la MECTS.