avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 431 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Învăţământ - probleme ... Spiru Haret -Autorizat sau nu?
Discuție deschisă în Învăţământ - probleme juridice conexe

Spiru Haret -Autorizat sau nu?

Buna ziua. Am o nelamurire. Specializarea pe care am terminat-o era autorizata sau nu? Diploma este valida sau nu?
Am termina Spiru Haret, LLR, ID, 2007.
- M-am inscris in anul III, 2005-2006, la continuare de studii , cand specializarea Limba si literatura romana – Limba si literatura straina ( franceza ) era prevazuta ca specializare sa functioneze provizoriu la formele de invatamant ZI, FR si ID din 10 iunie 2004.

- Specializarea Limba si literatura romana – Limba si literatura straina este prevazuta in cadrul Universitatii “Spiru Haret”, ca specializare autorizata sa functioneze provizoriu la formele de invatamant ZI, FR si ID, 240 de credite, in H.G. nr. 940 din 10 iunie 2004 publicata in M.Of. nr. 617 din 17 iulie 2004 , care automat se aplica si pentru anul universitar 2003-2004, nu?


Cel mai recent răspuns: n53 , utilizator 21:05, 16 Septembrie 2012
solicitați o informație direct la MECTS.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Recunoastere diploma spiru haret - absolvent al facultatii de drept Lali123 Lali123 Buna ziua, ma adresez dvs cu speranta ca voi primi un raspuns care sa clarifice situatia incerta in care ma aflu (nu numai eu) deoarece contrazice orice ... (vezi toată discuția)
Validare studii 'spiru haret' daniada daniada Buna ziua. Am terminat cursurile Facultatii de Limba si Literatura Romana - Univ. Spiru Haret, in 2008, la ID, cu anul de inscriere la Universitate - 2004, ... (vezi toată discuția)
Diploma spiru haret 2008 - posibila incadrare ca profesor in invatamantul primar? donisanulaura donisanulaura am absolvit cu diploma de licenta in 2008 sociologie-psihologie,ID,4 ani,spiru haret si lucrez ca invatator.este recunoscuta diploma pentru incadrarea ca ... (vezi toată discuția)