Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... eliberare conditionata judecatorie
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei penale - reguli, acte, termene, căi de atac

eliberare conditionata judecatorie

m-ar intresa in cat timp se tr dosarele de la pen jilava la judecatoria sectorului 4?a avut comisia pe 27 sept si dosarul inca nu a ajuns la judecatorie,cat dureaza de obicei?si cand se afiseaza termenul unde sa il caut?stiu sigur ca nu a ajuns dosarul...si de unde pot afla nr dosarului este acelasi cu cel pt care a primit sentina?pt ca el nu stie nr dosarului
cautati aici dupa numele condamnatului
[ link extern ]
matahachiro a scris:

cautati aici dupa numele condamnatului
[ link extern ]

am cautat deja si nimic iar cineva de la jud mi-a zis ca abia vineri tr cei de la jilava dosarul, insa termenul pana la instanta va fi de aproximativ 2-3 luni.vroiam sa stiu daca atat de mult dureaza tr unor dosare 1 saptamana?si cum pot sa ii fac daca este o preschimbare de termen sa vina intr-o saptamana acasa pt ca sunt cazuri in care azi au avut comisie si la 2-3 zile au avut instanta insa nimeni nu garanteaza de acest termen pana la instanta mi se pare prea mult 2 luni sa mai stea degeaba in conditiile in care varul este la un alt penitenciar in acelasi dosar iar acesta are comisia maine iar p data de 9 are instanta