Forum Discuţii juridice Avocaţi şi Admitere ... admitere barou 2013
Discuție deschisă în Avocaţi şi Admitere în avocatură

admitere barou 2013

Buna ziua,
O intrebare: se da examen admitere barou in ianuarie/februarie 2013 daca (sau nu neaparat) nu iau examenul de acum peste 15% din concurenti?!
Avantaje EI: mai ne iau vreo patruzeci de miliarde de lei vechi. Avantaje NOI: nu intrerupem invatatul (si sperantele).
Haideti sa initiem un nou topic: examen admitere barou (iarna) 2013.
Multumiri.
Buna tuturor, si eu am auzit ceva despre o posibila sesiune in februarie 2013.
Voi dupa ce carti studiati pt urmatoarea sesiune? Eu ma gandesc sa merg la facultate sa vad pe ce carti se studiaza acum, si va spun si voua.
Interesant este ca am mai vazut o discutie pe acelasi subiect "Admitere Barou 2013", a mai vazut cineva?
Buna ziua!
As vrea sa cumpar codurile comentate.Imi poate spune cineva ,va rog, ce autori trebuie sa caut?A invatat cineva din codurile comentate,se merita investitia?
buna ziua,

as dori daca ma poate ajuta cineva cu un model de foaie privind dreptul de autor al unei lucrari de doctorat in drept.

Va multumesc
sunt codurile comentate undeva pe net. Exista comentarii gratuite pe net.
Albert Kurtyan, Consilier juridic
ma poate ajuta si pe mine cineva cu carti pdf la penal general-mitrache,special-toader sau penal general si special-udroiu. va multumesc anticipat! adresa de mess:ioana_mary1981@yahoo.com.