avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 441 soluții astăzi
Forum Suport Tehnic Sugestii şi reclamaţii CONCLUZIE - ma retrag de pe forum
Discuție deschisă în Sugestii şi reclamaţii

CONCLUZIE - ma retrag de pe forum

PERSONAL AM CONSIDERAT CA ACEST SITE ESTE O BINEFACERE MAI EXACT LEGATURA DINTRE CEI CU EXPERIENTA IN DREPT SI CEI CARE AU NEVOIE DE CUNOSTIINTELE LOR SI DUPA CE M-AM CONVINS CA NU E ASA MA RETRAG SINCER CU UN GUST FOARTE AMAR.SUCCES PATRONILOR,ADMINISTRATORILOR SI MODERATORILOR IAR UTILIZATORILOR POATE MAI INCERCATI SI ALTCEVA
Cel mai recent răspuns: trope_doi , utilizator 06:37, 28 Ianuarie 2009
Pai, da, ca noi nu ne dezvatam de prostul obicei cu...sa moara capra vecinului=D>#-osi nici nu vedem padurea....din cauza copacilor...

asta asa ca s-a facut tarziu...:stunned:

av. Ileana Schwarz
Puteti scrie pana va amortesc degetele, dar important e continutul mesajelor, nu "cantitatea” acestora – pt a obtine recomandari si, implicit (cred), rating. Habar nu am care e regula si nu ma intereseaza... Bantui pe aici si... fur meserie! :D

Pe care alt forum credeti ca se "discuta” ca pe acesta?! Am "vizitat” cateva... Doua –trei raspunsuri (de regula neargumentate) si de rest... mishtocarie (nu pe toate cu mishto-ul, evident).

O "cearta” cu utilizatorii (fie acestia consultanti, moderatori, avocati etc sau utilizatori pur si simplu) e chiar benefica... Poate stiam ceva, dar nu stiam bine...

:coffee: :bow:

Nu erati inscris cu alt titlu? Vroiam sa va recomand...
Ultima modificare: Miercuri, 28 Ianuarie 2009
trope_doi, utilizator

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Sanctiuni Consilier juridic Dana Maxim Consilier juridic Dana Maxim Doresc sa va sugerez implementarea unui sistem de sanctionare a celor care aduc atingere persoanelor, a celor care dezbat de o mie de ori aceeasi tema fara a ... (vezi toată discuția)
Sugestie: renunþarea la sistemul de notare a activitãþii consultanþilor care doresc aceasta (renunþarea la rating) Gabriela  Pintea Gabriela Pintea Vă rog frumos să aveţi în vedere, în viitor, crearea posibilităţii de renunţare la rating pentru consultanţii care doresc aceasta. Motivele, pe ... (vezi toată discuția)
Utilizatori-consultanti- avocati ContSters325089 ContSters325089 Buna ziua! Cu riscul de a mi se sterge topicul,as dori sa stiu daca avocatii de pe acest form chiar sunt avocati.Am citit cuvant cu cuvant regulamentul ... (vezi toată discuția)