Forum Suport Tehnic Sugestii şi reclamaţii CONCLUZIE - ma retrag de pe forum
Discuție deschisă în Sugestii şi reclamaţii

CONCLUZIE - ma retrag de pe forum

PERSONAL AM CONSIDERAT CA ACEST SITE ESTE O BINEFACERE MAI EXACT LEGATURA DINTRE CEI CU EXPERIENTA IN DREPT SI CEI CARE AU NEVOIE DE CUNOSTIINTELE LOR SI DUPA CE M-AM CONVINS CA NU E ASA MA RETRAG SINCER CU UN GUST FOARTE AMAR.SUCCES PATRONILOR,ADMINISTRATORILOR SI MODERATORILOR IAR UTILIZATORILOR POATE MAI INCERCATI SI ALTCEVA
Pai, da, ca noi nu ne dezvatam de prostul obicei cu...sa moara capra vecinului=D>#-osi nici nu vedem padurea....din cauza copacilor...

asta asa ca s-a facut tarziu...:stunned:

av. Ileana Schwarz
Puteti scrie pana va amortesc degetele, dar important e continutul mesajelor, nu "cantitatea” acestora – pt a obtine recomandari si, implicit (cred), rating. Habar nu am care e regula si nu ma intereseaza... Bantui pe aici si... fur meserie! :D

Pe care alt forum credeti ca se "discuta” ca pe acesta?! Am "vizitat” cateva... Doua –trei raspunsuri (de regula neargumentate) si de rest... mishtocarie (nu pe toate cu mishto-ul, evident).

O "cearta” cu utilizatorii (fie acestia consultanti, moderatori, avocati etc sau utilizatori pur si simplu) e chiar benefica... Poate stiam ceva, dar nu stiam bine...

:coffee: :bow:

Nu erati inscris cu alt titlu? Vroiam sa va recomand...
trope_doi, utilizator