Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... desfacere contract de munca
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

desfacere contract de munca

Daca un angajat absenteaza nemotivat 2 zile, este convocat la unitate dar nu se prezinta cand se poate desface CIM?
Se poate desface c.i.m. la data cand a avut loc sedinta comisiei de disciplina la care a fost convocat si nu aparticipat.