Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Cadastru
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Cadastru

Buna dimineata,
as vrea sa stiu daca lucrez intr-o firma avand codul caen 7112 si nu este autorizata din punct de vedere cadastral, eu lucrand ca inginer si fiind autorizat ca expert topograf categoria c. Pot semna si stampila lucrari fara sa devin PFA ? Mentionez ca lucrarile sunt contractate de firma respetiva.
Multumesc.
daca suntei angajat ,nu este nici o ilegalitate