Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... \\"persoana autorizata\\" in intelesul Ordinului ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

"persoana autorizata" in intelesul Ordinului 134/2009

Cine este "persoana autorizata sa efectueze lucrari de cadastru" conform Ordinului 134/2009?
Adica carei institutii ma adresez?
Intrati pe site-ul ANCPI aveti pe judete, etc, persoanele autorizate, firme, etc. si va alegeti de acolo corespunzator zonei d-voastre. Poate sa fie si din alta zona cu conditia sa-si doreasca deplasarea....
Va multumesc!