avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 226 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... \\"persoana autorizata\\" in intelesul Ordinului ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

"persoana autorizata" in intelesul Ordinului 134/2009

Cine este "persoana autorizata sa efectueze lucrari de cadastru" conform Ordinului 134/2009?
Adica carei institutii ma adresez?
Cel mai recent răspuns: magdalena111 , utilizator 18:18, 20 Noiembrie 2012
Intrati pe site-ul ANCPI aveti pe judete, etc, persoanele autorizate, firme, etc. si va alegeti de acolo corespunzator zonei d-voastre. Poate sa fie si din alta zona cu conditia sa-si doreasca deplasarea....
Va multumesc!

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Intabulare teren agricol OMC OMC buna ziua as vrea sa intabulez cateva terenuri agricole in zona craiovei dar din pacate nu cunosc nici un topograf sau pe cineva serios ca sa ma ajute,pt cine ... (vezi toată discuția)
Buna ziua, am nevoie de un raspuns cu privire la ce inseamna ... mariustz mariustz Buna ziua, Am nevoie de un raspuns cu privire la ce inseamna schita cadastrala. Vreau sa cumpar un teren de la cineva, acesta neavand timp mi-a dat ... (vezi toată discuția)
Ordin 134/2009 magdalena111 magdalena111 Ordinul 134 /2009 mai este in vigoare ? A fost completat, modificat? Ma intereseaza deoarece am cumparat un teren a carui suprafata este mai mare in realitate ... (vezi toată discuția)